هندزفری کارتی چیست و چه کاربردی دارد

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی
۲۱۷

هندزفری کارتی چیست و چه کاربردی دارد

سمعک هندزفری نامرئی همان گوشی الکترونیکی است که با باتری ۳۳۷ روشن می شود و بهترین نوع سمعک می باشد.
هندزفری های نامرئی یا هندزفری های مخفی در سال ۲۰۰۸ توسط کمپانی انگلیسی MicSpy در ابعاد بسیار کوچک تولید شد.
ابعاد کوچک و طراحی آناتومیک هوشمندانه سبب ورود کامل به درون مجرای گوش می گردد به طوری که کاملا از دید دیگران پنهان خواهد ماند.
پس اگر کسی را در کوچه و خیابان دیدید که با خودش صحبت می کند اصلا تعجب نکنید زیرا به احتمال زیاد از یک هندزفری نامرئی استفاده می کند.
از نکات قابل توجه این سمعک جادویی این است که به خودی خود کاربرد ندارد و برای پخش صدا حتما نیاز به ارسال کننده امواج رادیویی دارد.
همانطور که در توضیحات انواع دستگاه های هندزفری مخفی به آن اشاره شده است رابط ها که در شکل های مختلفی از جمله خودکاری، کارتی، پیراهنی، ساعت هوشمند، رابط گردنی ها، پاکنی و موجود هستند.
این دستگاه ها وظیفه ارسال صوت به صورت امواج رادیویی را ایفا می کنند و سمعک به عنوان مکمل این سیستم امواج رادیویی را دریافت نموده و با اسپیکر موجود در خود پخش می کند.
نکته دیگر این است که معمولا هر دستگاهی فرکانس مشخصی را ارسال میکند و اگر سمعک توانایی شناسایی فرکانس ارسالی را نداشته باشد، شما صدایی نخواهید شنید ولی این نوع سمعک معرفی شده در سایت مولتی فرکانس است و با تمام رابط ها قابل تنظیم می باشد.
این سمعک ها به قدری ریز و کوچک هستند که به صورت کامل داخل حلزونی گوش قرار میگیرند و به هیچ عنوان قابل رویت نمی باشند.

اسپای ایران انواع هندزفری کارتی و نامرئی را موجود نموده است
چگونه از هندزفری نامرئی مدل B4 استفاده کنیم ؟

برای استفاده از هندزفری نامرئی مدل B4 می بایست ابتدا سیم کارت خود را درون شیار داخل دستگاه قرار داده و از محکم بسته شدن آن اطمینان حاصل کنید. سپس باتری ۳۳۷ را از پشت به داخل هندزفری قرار دهید . برای اینکار ابتدا سری مشکی رنگ پشت هندزفری را خارج ساخته و سپس باتری را از سر مثبت آن وارد کنید و درپوش را ببندید .

حال هندزفری را داخل گوش خود قرار دهید . بر روی هندزفری نامرئی مدل B4، دکمه ای برای روشن و خاموش شدن آن تعبیه شده است. این دکمه را نگه داشته تا صدای روشن شدن آن را از داخل هندزفری بشنوید . اکنون حد فاصله بین پاک کن و هندزفری داخل گوش را ۳۰ سانتی متر در نظر بگیرید و با شماره سیم کارت داخل دستگاه تماس برقرار سازید.

از آنجا که دستگاه هندزفری نامرئی سیم کارتی مدل B4 کاملا ریجیستر شده می باشد باید به طور خودکار تماس را وصل نموده و صدای شخص صحبت کننده را از پشت هندزفری بشنوید . هر باتری ۳۳۷ حدود ۵ ساعت شارژ در حالت مکالمه و ۲۴ ساعت شارژ در حالت آماده به کار به شما خواهد داد . هم چنین پیشنهاد می کنیم از هندزفری نامرئی مدل C4 نیز دیدن نمایید.
چرا نام این محصول هندزفری نامرئی است ؟

هندزفری نامرئی سیم کارتی طرح پاک کن مدل B4 به علت کوچک بودن آن جز دسته هندزفری های غیر قابل رویت است . پشت این هندزفری مخفی رنگ مشکی و بدنه آن قهوه ای رنگ پوست است . بدیهی است این دو رنگ همان دو رنگی است که داخل گوش می بینیم . وسط تاریک و کنارهای قهوه ای رنگ است . حال با توجه به کوچک بودن هندزفری و رنگی که دارد به راحتی دیده نخواهد شد و به این دلیل است که آن را جز دسته هندزفری های نامرئی قرار می دهند .
هندزفری نامرئی طرح پاک کن در مدرسه یا دانشگاه

لازم به ذکر است استفاده از هندزفری نامرئی میک اسپای برای هرگونه استفاده غیرمجاز ممنوع بوده و فروشگاه ما در صورت اطلاع از قصد واقعی خریدار از فروش این محصول امتناع خواهد کرد . همچنین فروشگاه میک اسپای به هیچ عنوان مسولیت استفاده از هندزفری نامرئی مدل B4 در هرجای مکان با هر دلیل غیر مجاز را بر عهده نخواهد گرفت .

استفاده از این هندزفری تنها برای مکان های مجاز و برای استفاده های تخصصی می باشد . به طور مثال در مسیرهای کوهنوردی یا مجالسی که تلفن دست گرفتن می توانید اذیت کننده باشد . سایر استفاده های هندزفری نامرئی به عهده خریدار خواهد بود .

/ دسته‌بندی نشده

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی
کمک نیاز دارید چت واتساپ سایت