انواع خودکار دوربین دار

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی
۱-۱۷۶

انواع خودکار دوربین دار

آیا از قیمت خودکار دوربین دار که از جدیدترین نوع خودکار ها در بازار ایران می باشد مطلع هستید؟ آیا می دانید که می توان این خودکار شگفت انگیز را از چه راهی خریداری کرد؟
امروزه دیده می شود که محصولاتی نظیر خودکار دوربین دار که نوعی کالای شگفت انگیز است به بازار عرضه شده و حتی از طریق سایت های مختلف قابل خریداری است.
جدیدترین خودکار دوربین دار، دارای دوربین باکیفیتی بوده و بر حسب نوع، ظرفیت های مختلفی از ۲ تا ۴ گیگابایت را دارا می باشد.
در رابطه با قیمت خودکار دوربین دار باید گفت که این محصول با توجه به اینکه مطابق با تکنولوژی روز دنیا ساخته شده، مسلم است که قیمت فروش بالایی را هم از آن خود کرده باشد.
فروشگاه اسپای ایران این محصول شگفت انگیز رو موجود نموده است .
شکل دوربین مداربسته مخفی برای کاربر بسیار مهم است. برای مثال دوربین مداربسته مخفی طرح ساعت رومیزی را اگر بر روی میزی در خانه یا محل کار قرار دهیم هیچ احدی به آن شک نخواهد کرد، یا اگر دوربین مداربسته چراغ مجلل را در مکانی عمومی قرار دهیم هیچ کس از وجود آن مطلع نخواهد شد. برای همین کاربر باید با توجه به نیاز خود دوربین مداربسته مخفی را برگزیند. دوربین مداربسته خودکاری نیز یکی از دوربین های بیسیم مخفی جاسوسی است که برای حمل در جیب کت و لباس افراد مناسب می باشد. این دوربین مداربسته دارای طراحی ظریف شکیلی است که هیچ احدی متوجه دوربین داخل آن نخواهد شد.

مشخصات خودکار دوربین دار رم خور

قابلیت ضبط صدا
قابلیت عکس‌برداری
قابلیت فیلم‌برداری
قابلیت فیلم‌برداری با صدا
فیلم‌برداری با کیفیت HD (اچ‌دی)
فیلم‌برداری ۳۰ فریم بر ثانیه
فرمت فیلم‌برداری: AVI
فرمت عکس‌برداری: JPEG
قابلیت پشتیبانی از حافظه میکرو اس‌دی (Micro SD Memory)

/ دسته‌بندی نشده

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

  • نوشته بعدی
  • نوشته قبلی
کمک نیاز دارید چت واتساپ سایت